Bosnia - RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravila Servera Bosnia-RP

Go down

Pravila Servera Bosnia-RP Empty Pravila Servera Bosnia-RP

Komentar  Curthis Tue May 12, 2009 12:12 am

Ova pravila su stalna i nece se mjenjati


-Vrijedjanje:

Zabranjen je bilo kakav oblik verbalnog vrijedanja..Svako vrijedjanje prijavite na /report..Dozvoljeno je vrijedjanje (u zezanciji ono kao):
-ALO klokane
-de nosorogu prestani i sl.


-DM

Ovo je RP server tako da je DM zabranjen..Ukoliko vidite nekoga da DM-a uzmite ScreenShot sa F8 i postajte na forum.Nemojte nas smarati na /report taj i taj DM-a imam svjedoke nemam dokaze..Mogu se ja s' jaranima dogovorit da mi neko bude svjedok kako bi ovaj dobio WARN.


-Varanje i Zloupotreba

Zabranjeno je koristiti bilo kakve programe koji vam daju prednost u igri..Svako ko se primjeti sa cheatom dobice automacki BAN i za cheat nema unbana..Nemojte mi se izvlacit mama,tata,brat,nena,djed mi igrali..Vi ste krivi sto im dajete svoj password..Znaci za Cheat nema unbana ma da ste lvl 1338


-RP

Ovo je jedno od najvaznijih..SVI se moraju pridrzavati ovih pravila..Ukratko kratki opis glavnih stvari.
-POWERGAMING (ono sto je nemoguce izvesti u Stvarnom zivotu.npr.Neko uperi gun u vas a vi bjezite,npr.2 skakanje sa brda dok ste u autu itd(ZABRANJENO))
-METAGAMING (da ne mozete nekog zvati imenom dok ga ne upoznate (ZABRANJENO))
-REVENGEKILL (ubojstvo iz osvete(ZABRANJENO))
-NE MJESATI IC I OCC..Sve smile i sve trenutno ne vezano za vaseg lika na serveru obavezno pisati na /b
-BUNNYHOP (konstantno skakanje dok trcite,skok sa bmx-om(ZABRANJENO)
(garant sam nesto zaboravio al nmvz..To vi svi znate Razz )
Curthis
Curthis
Admin

Broj komentara : 3
Join date : 2009-05-11
Age : 34
Mjesto : GTA SA LS

https://bosnia-rp.forumbo.net

Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu